Ostrobramska 101A
04-041 Warszawa
+48 22 465 65 85

www.kaisai.pl
www.ktg.pl

Typ oferty

Materiały do pobrania

Oferta firmy

 

Firma KAISAI EUROPE, należąca do Grupy Kapitałowej KLIMA-THERM, jest wyłącznym importerem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych marki własnej KAISAI w Europie. 

Urządzenia KAISAI wytwarzane są przez czołowych producentów branży HVACR na bazie wspólnego przedsięwzięcia ODM (Original Design Manufacturing). Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych wyróżniają się szeregiem funkcji podnoszących komfort użytkowania klimatyzacji, dbając jednocześnie o zdrowie człowieka oraz ochronę środowiska naturalnego. 

Główną zaletą KAISAI jest dostępność cenowa, która w połączeniu z nowoczesną technologią produktów stanowi o atrakcyjności oferty zarówno dla odbiorców komercyjnych, jak i indywidualnych. 


Oferta marki KAISAI obejmuje przede wszystkim:


  • Klimatyzatory Split RAC (w tym modele ścienne z funkcją WiFi w standardzie), klimatyzatory segmentu LCAC (w tym Multi Split, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowo-podstropowe), a także urządzenia przenośnie, pompy ciepła i kurtyny powietrzne. Przeznaczone do domów, mieszkań i biur, charakteryzują się doskonałymi parametrami pracy i eleganckim designem. Posiadają też funkcje grzania, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania w ciągu całego roku. Najnowsza technologia czyni je doskonałymi urządzeniami w swojej klasie. 

  • Pompy ciepła do ogrzewania domu i wody użytkowej, w tym urządzenia typu powietrze-woda KAISAI ECO HOME (KEH) wyróżniające się ułatwionym montażem i brakiem konieczności stosowania kosztownej instalacji gruntowej. 

  • Kurtyny powietrzne  – jako doskonałe uzupełnienie instalacji klimatyzacyjnej; umożliwiają równomierne zapewnienie komfortu cieplnego w pomieszczeniu oraz obniżają zużycie prądu dla systemu klimatyzacji. 

Wybierając urządzenia marki KAISAI Klienci otrzymują wysokiej jakości produkt, przyjazny środowisku, dbający o komfort użytkowania i jednocześnie w rozsądnej klasie cenowej. 

Wystawca w latach

  • 2019

Grupy oferowanych towarów

  • Klimatyzatory
  • Kurtyny powietrzne
  • Pompy ciepła
  • Serwis instalacji