ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel.: 22 749 60 73

www.electrolux.pl

Typ oferty

Oferta firmy

Electrolux to światowa marka o skandynawskim rodowodzie. Od 4 lat na polskim rynku  dostępne są klimatyzatory z logo Electrolux. Mamy doświadczenie w radzeniu sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Nasze klimatyzatory pracują we wszystkich strefach klimatycznych na świecie. Skandynawski rodowód sprawia, że dbałość o środowisko naturalne, a w tym zapewnianie czystego powietrza naszym klientom, to priorytet. Korzystając z klimatyzatorów marki Electrolux poprawiasz, jakość powietrza w swoim otoczeniu. Wykorzystujemy filtr: Hepa, zimną plazmę oraz warstwowe filtry przeciw kurzowe. 

Electrolux oferuje szeroki wybór klimatyzatorów typu: Split, Free Match (5,3 kW-12,3 kW), urządzenia przenośne oraz osuszacze. Nowa kolekcja Optibreeze została zaprojektowana z myślą o indywidualnych odbiorcach.

Współpracujemy z firmami instalacyjnymi oraz biurami projektowymi. Nasz unikalny system serwisowy z 70 miesięczną gwarancją podkreśla wyjątkową, jakość marki Electrolux. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wystawca w latach

  • 2017

Grupy oferowanych towarów

  • Klimatyzatory
  • Oczyszczacze powietrza
  • Okapy kuchenne
  • Osuszacze powietrza