Do udziału w seminariach oraz zwiedzania wystawy upoważnia bilet wstępu - identyfikator. Obowiązuje rejestracja wszystkich uczestników. 

 

Zarejestruj udział/Kup bilet:

 • Rejestruję się i kupuję bilet online.
  Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego możliwe jest dokonanie zakupu biletu.   Płatność można dokonać przelewem online, kartą kredytową. Na podany podczas rejestracji adres e-mail przesłany będzie bilet wstępu - imienny identyfikator. Należy go wydrukować i zabrać ze sobą na targi. Identyfikator umożliwia przejście przez bramki targowe z pominięciem stoisk rejestracji. Za bramkami na specjalnie oznakowanym stoisku będzie można pobrać etui do identyfikatora oraz pakiet materiałów dla zwiedzających. Polecamy skorzystanie z tej ścieżki rejestracji oraz zakupu biletu. Dzięku niej można zaoszczędzić czas i ominąć kolejki.
 • Rejestruję się i kupuję bilet na targach.
  Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego można zakończyć rejestrację a bilet wstępu kupić bezpośrednio na targach. Na podany podczas rejestracji adres e-mail przesłane będzie potwierdzenie rejestracji ze specjalnym kodem kreskowym. Wydrukowane potwierdzenie rejestracji należy zabrać ze sobą na targi i okazać w recepcji targowej, gdzi ebędzie można opłacić bilet wstępu. Kod kreskowy posłuży do identyfikacji zgłaszającej się osoby, nie będzie więc potrzeby wypełniania dodatkowych formularzy rejestracyjnych. Jeśli zarejestrowana osoba zapomni zabrać wydrukowanego potwierdzenia, w punkcie rejestracyjnym zostanie zidentyfikowana po podaniu imienia i nazwiska. Ze względu na dużą liczbę uczestników targów prosimy o odpowiednio wczesne przybycie. UWAGA: w recepcji targów możliwa będzie tylko płatność gotówką.
 • Rejestruję się / posiadam bezpłatne zaproszenie. 
  Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy wprowadzić kod uprawniający do bezpłatnego wejścia na targi. Na podany podczas rejestracji adres e-mail przesłany będzie bilet wstępu - imienny identyfikator. Należy go wydrukować i zabrać ze sobą na targi. Identyfikator umożliwia przejście przez bramki targowe z pominięciem stoisk rejestracji. Za bramkami na specjalnie oznakowanym stoisku będzie można pobrać etui do identyfikatora oraz pakiet materiałów dla zwiedzających.

Cennik kart wstępu

 • Dwudniowa, imienna karta wstępu, bilet zakupiony przed targami on-line - 20 zł
 • Dwudniowa, imienna karta wstępu, bilet zakupiony w kasach targowych - 30 zł
 • Dwudniowa karta wstępu dla osób nie zarejestrowanych - 40 zł
 • Dwudniowa, imienna karta wstępu dla studentów (po okazaniu legitymacji studenckiej), dla osób zarejestrowanych - 10 zł
 • Dwudniowa, imienna karta wstępu dla Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja - bezpłatna

Wraz z kartą wstępu uczestnik otrzymuje:

 • plan targów z programem seminariów
 • katalog produktów zgłoszonych do konkursu NAJCIEKAWSZY PRODUKT
 • magzyn branżowy CYRKULACJE

 

Dojazd i parkingi

Targi odbyły się w - Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c.

Szczegółowe informacje o dojeździe i parkingach można znaleźć tutaj.