Własnym samochodem:

Współrzędne GPS: 52°14'29.25"N 21° 8'19.40"E

Centrum targowe, hala MTP, jest zlokalizowane we wschodniej części Warszawy. Prosty dojazd do centrum targowego jest możliwy z głównych tras szybkiego ruchu przecinających miasto.

Dla podróżujących z poza Warszawy proponujemy następujący dojazd:

 • Wjazd do Warszawy z kierunku północnego
  Należy podążać trasą szybkiego ruchu wzdłuż Wisły. Ze względu na remont Trasy Łazienkowskiej zalecamy podróż mostem Siekierkowskim, z którego trasa szybkiego ruchu prowadzi bezpośrednio na ul. Marsa.
 • Wjazd do Warszawy z kierunku południowego
  Do wyboru jest przejazd od al. Krakowskiej w kierunku Trasy Łazienkowskiej lub po skorzystaniu z fragmentu Południowej obwodnicy Warszawy przejazd Trasą Siekierkowską. Obydwie trasy łączą się na Węźle Marsa, z którego jest bezpośredni wjazd na ul. Marsa.
 • Wjazd do Warszawy z kierunku zachodniego
  Należy po zjechaniu z autostrady A2 skorzystać z fragmentu Południowej obwodnicy Warszawy kierując się na Trasę Siekierkowską, z której trasa szybkiego ruchu prowadzi bezpośrednio na ul. Marsa.
 • Wjazd do Warszawy z kierunku wschodniego
  Należy po wjeździe do Warszawy dotrzeć do Węzła Marsa i skierować się w prawo w ul. Marsa.

Parking

Na terenie Centrum MT Polska znajduje się 1500 płatnych miejsc parkingowych (parking podziemny i naziemny).
Wjazd od ulicy Rekruckiej (czas przejazdu z centrum Warszawy to około 20 min). Wyjazd na ulicę Rekrucką i na ulicę Okularową. Parkingi mapa PDF - wydrukuj i zabierz ze sobą na targi

Cennik parkingu

Parking jest płatny. Opłata za każdą rozpoczętą godzinę wynosi 4 zł.
Zwiedzający pokrywają samodzielnie koszt parkowania. Operatorem parkingu jest Centrum MT Polska, a Organizator targów nie stosuje żadnych narzutów do ceny biletów parkingowych.
Opłatę za parking można wnieść bezpośrednio u Organizatora targów – w recepcji targowej.

Autobusy miejskie:

Do hali MTP można dojechać autobusami miejskimi, z różnych części Warszawy.
Aby dostać się do MT Polska z:

 • Dworca Centralnego
  • - należy wyjść z dworca na pętlę autobusową (jezdnia północna) do przystanku autobusu 525. Po 13 minutach jazdy przesiąść się w autobus 520 na przystanku „CH Promenada”. Wysiąść na przystanku „Okularowa”. (czas przejazdu około 30 minut),
  • - należy przejść Alejami Jerozolimskimi do ul. Marszałkowskiej na przystanek „Centrum” i wsiąść do autobusu numer 520 w kierunku Marysin, następnie wysiąść na przystanku „Okularowa” (czas przejazdu około 30 min),
 • Dworca Wschodniego – należy wyjść do ulicy Lubelskiej i wsiąść w jeden z autobusów numer 173 bądź 315 (kierunek Stara Miłosna) i wysiąść na przystanku „Okularowa” (czas przejazdu około 25 min),
Po wyjściu na przystanku „Okularowa”, przejść ul. Okularową (około 200m) . Po lewej stronie znajduje się Hala MT Polska.

Dla podróżujących metrem

Najwygodniejszym połączeniem jest rozpoczęcie dojazd do stacji metra „Politechnika”. Z przystanku autobusowego odjeżdża autobus 520 w kierunku Marysin. Należy wysiąść na przystanku „Okularowa” (czas przejazdu około 30 min)
Linie autobusowe, którymi można dotrzeć do Hali MT Polska, na przystanek „Okularowa” to: 143 145 183 245 401 514

Ceny biletów:

 • Bilet jednorazowy przesiadkowy - 4,40zł (ważny przez 75 min)
 • Bilet 20 – minutowy - 3,40zł
 • Bilet dobowy - 15zł

Bilety można kupić w kioskach, bądź w automatach biletowych. Automaty znajdują się stacjach metra, przystankach kolejowych oraz węzłach przesiadkowych.

Rozkład jazdy autobusów miejskich ZTM.

PKP

W warszawie znajduje się kilka przewoźników liniami kolejowymi: KM (Koleje Mazowieckie) i SKM (Szybka Kolej Miejska).

Podróżującym do Warszawy koleją zalecamy przyjazd do stacji Warszawa Wschodnia, skąd można najłatwiej i najszybciej dostać się na tereny targowe.

Aby dostać się do MT Polska z:

 • Dworca Centralnego – należy przejść Alejami Jerozolimskimi do Dworca Śródmieście i tam wsiąść w SKM linii S1 (kierunek Otwock) i wysiąść na stacji Gocławek bądź Kolejami Mazowieckimi (kierunek Dęblin. Również należy wysiąść na Stacji Gocławek. (czas przejazdu około 20 min)
 • Dworca Wschodniego – należy wsiąść w SKM linii S1 (kierunek Otwock) i wysiąść na stacji Gocławek bądź Kolejami Mazowieckimi (kierunek Dęblin. Również należy wysiąść na Stacji Gocławek. (czas przejazdu około 20min)
 • Okęcia – należy dostać się do Dworca Okęcie stamtąd wsiąść w pociąg SKM linii S2 (kierunek Sulejówek Miłosna) bądź linii S3 (kierunek Wieliszew) i dojechać do Dworca Wschodniego. (czas przejazdu około 50 min)

Po wyjściu z Pociągu na Dworcu Warszawa Gocławek należy udać się na ulicę Goździków, po około 270m skręcić w lewo w ulicę Stepową, która przechodzi w ulicę Okularową. Po przejściu około 220m po prawej stronie będzie widać halę MT Polska.

Pociąg SKM linii S1 i Pociąg Kolei Mazowieckich jedzie od Dworca Zachodniego poprzez Dworzec Warszawa Śródmieście i Dworzec Wschodni.

Bilety na SKM obowiązują takie same jak w przypadku poruszania się autobusami ZTM

Ceny biletów:

 • Bilet jednorazowy przesiadkowy - 4,40zł (ważny przez 75 min)
 • Bilet 20 – minutowy - 3,40zł
 • Bilet dobowy - 15zł

Bilety można kupić w kioskach, bądź w automatach biletowych. Automaty znajdują się stacjach metra, przystankach kolejowych oraz węzłach przesiadkowych.

Bilety Komunikacji miejskiej można zakupić w każdej kasie biletowej na każdym Dworcu.

Rozkład jazdy pociągów Kolei Mazowieckich

Rozkład jazdy Pociągów SKM linii S1, S2 i S3

TAXI

Na terenie Centrum znajduje się stały postój taksówek.

 • Ele Taxi tel. 22 811 11 11 (2,40zł/km)
 • Grosik Taxi tel. 22 646 46 46 (1,60zł/km)
 • Happy Taxi tel. 22 19 777 (1,60zł/km)
 • Wawa Taxi tel. 22 307 3368