Już pod koniec miesiąca odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2018.

 

WYDARZENIA TARGOWE 2018:

 

STREFA INSTALATORA

Po raz kolejny na targach Stowarzyszenie Polska Wentylacja zorganizuje specjalną strefę dedykowaną branżystom – instalatorom systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia. Strefa Instalatora będzie wydzielonym miejscem pośród ekspozycji targowej, w którym można bbędzie podnieść swoje umiejętności zawodowe, a także zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.

                                                                                                          

 

Zobacz więcej informacji

 

ARENA TECHNOLOGII

KLIMATYZATORY SPLIT oraz CENTRALE WENTYLACYJNE z odzyskiem ciepła o wydajności do 1000 m3/h

Arena Technologii będzie miała dwa odrębne tematy: Klimatyzatory SPLIT oraz Centrale wentylacyjne o wydajności do 1000m3/h. W Arenie prezentowane będą urządzenia wystawców targów, zgodne z tematami Areny.

 

Zobacz produkty w Arenie

 

 

KONKURS NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2018

W konkursie Najciekawszy Produkt 2018 wystawcy zaprezentują swoje nowości wprowadzone na rynek po 1 stycznia 2017 roku. Zgłoszonych zostało 50 produktów w dwóch kategoriach : wentylacja i klimatyzacja.

Głosowanie odwiedzających na najciekawszy produkt targów odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2018, a ogłoszenie wyników i laureatów konkursu odbędzie się w dniu 28 lutego na terenie targów.

 

 

Zobacz produkty zgłoszone do konkursu

 

SEMINARIA EKSPERCKIE

W czasie dwóch dni, równolegle z targami, odbywać się będą  specjalistyczne seminaria, warsztaty, wystąpienia.

 

 

 

Zobacz ramowy program seminariów

 

WARSZTATY PROJEKTANTA

 

Prezentacja projektów instalacji wentylacji i klimatyzacji zrealizowanych w latach 2016-2017 i zgłoszonych do nagrody branżowej Stowarzyszenia Polska Wentylacja - PASCAL 2018. Ideą nagrody PASCAL 2018 jest promowanie myśli inżynierskiej, wskazywanie dobrych wzorów, honorowanie augtorów instalacji - osób i firm - za wyróżniające się koncepcje projektowe oraz rzetelność zawodową.

 

STREFA WIEDZY

W Strefie wiedzy, której pomysłodawcą i organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja, można będzie  zaopatrzyć się w literaturę fachową w stoisku Księgarnia SPW, zapoznać się z projektami instalacji zgłoszonymi do Nagrody Pascal 2018 oraz wziąć udział w konkursie dwumiesięcznika CYRKULACJE.

W Strefie Wiedzy zorganizowana będzie także prezentacja wszystkich produktów zgłoszonych do Konkursu Najciekawszy Produkt 2018.